BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

whoopies

Atsiprašau, atsiprašau.
Aš vėl kaip amžinai dingusi.
Net negaliu pasiteisinti, kad dėl mokslų, nes nemėgstu meluoti.
Prisipažįstu. esu sausainius ir šokoladą valganti, pasaulį ignoruojanti tinginiūkštė.
*pasislepia už lovos, pasistato priešais save mr. face, kad niekas nė nebandytu ieškoti ir supuojasi*
Bet Nuostabioji katė ant palangės seniai seniai (Maždaug prieš mėnesį ._.) mane apdovanojo už baibokiukus ir aš jai nuoširdžiai dėkinga.

Bet už tai įtraukė mane į žaidimą ir sudiktavo taisykles:

- Gavęs apdovanojimą išduoda, iš ko jį gavo;

- Parašo 7 dalykus apie save;

- Išrenka tuos, kam perduos titulą;

- Jiems praneša gerą žinią.

Kadangi žaidimas atrodo smagus, tai pažiūrėkim kas gaunasi:

1. Pastaruoju metu taip “pasinešiau” ant Amnesia: the dark descent, kad niekaip nuo to kabliuko neatkibau, ir tik per plauką susilaikau, kad neimčiau amnezijiškus juokelius skaldyti mokykloj. Iiiiiiir vis dar neatsikabinau nuo “Warrior cats”.

2. Ne itin mėgstu kai pažįstami žmonės mane pralenkia srityse, kurios man pačiai labiausiai sekasi. (Ne itin mėgstu dažniausiai reiškia didelius nervus, nors kartais visai smagu būna).

3.  Veiksmingiausi būdai sugadinti man dieną - ateiti pas mane, čiupinėti mano daiktus ir padėti juos ne į vietą (Nors jie šiaip ar anaip niekad vietoj nebūna), arba atvesti kokį mažą besiseiliojantį viską bečiupinėjanti ir kramsnojantį vaiką ir palikti man jį prižiūrėti.

4. Turiu apie 45-55 sąsiuvinius pilnus sketch’inio tipo komiksų kuriuos pradėjau piešti gal 3 klasėj (jei ne seniau) ir dar tebepiešiu.

5. Seniau rašydavau eilėraščius. Dabar nebesukuriu doro eilėraščio, bet galiu visą istoriją surimuot be didelio vargo. (beje, esu žiauriai išranki eilėraščiams. Sunku atrasti tokį kuris man patiktu)

6. Mano mėgstamiausias vaisius - obuolys. Ir niekas kitas. Nesu valgiusi skanesnio vaisaus už gerą prinokusį lietuvišką obuolį.

7. Kol neprisėdu prie kompiuterio, manęs jis visai netraukia, bet jeigu tik prisėdu, nebeižinau kaip nuo jo atsikrapštyti.

Iiiiiiiiiir… Dabar pabūsiu kiaulė. Skaitau galybę blogų, bet ne itin dažnai komentuoju. Ir Kiekvienas iš jų vertas apdovanojimų. Išvis, visoj blogo bendruomenėj jei ne pats blogas vertas apdovanojimų, tai dažniausiai bent vienas ar keli įrašai tikrai verti aukso medalių… Ar bent sidabro blogiausiu atveju. Negaliu paimti ir tituluoti kažko kažkuo.
Tai va.

Dabar visi kas šitą perskaitėt eikit pasididžiuoti savo blog’ais ir mano nematomais apdovanojimais.

Dangaus katukas jums liepė.

Rodyk draugams

Drakonistinių zodiakų update’as

Dar drakoniukų.
Įkelčiau ir daugiau piešinių, bei pamąstyčiau apie gyvenimą, bet jaučiuosi ligota. Turbūt persišaldžiau >.<.
Na, baigiu plepėti - va zodiakinių drakonų tęsinys.
Mergelė:

Svarstyklės(Man jos atrodo vienos iš labiau vykusių X3):


Skorpionas:

Rodyk draugams

Perkaitusios smegenys dar gyvos

Senokai nesirodžiau bloge. Sakydama “Nesirodžiau” turiu galvoj išties nesirodžiau. Nei skaičiau įrašus nei komentavau. Žodžiu tyla ramybė. Taigi dabar parodydama savo egzistencija ir tokias pat perkaitusias smegenis norėčiau parašyti tekstuką ir atsigauti nuo realybės. Norintiems kad pašnekėčiau ką nors prasmingo ar bent rišlaus siūlau neskaityti bent iki paveiksliuko.

Aplink tiršta tamsa, tik tolumoje žybsi maži žiburėliai. Nejaučiami begarsiai žingsniai aidi tuštumoje. Jų begarsis aidas skverbiasi į mintis ir slopina jas. Ir imi užmiršti, kad ten viršuj yra saulė, ir mėnulis, ir spalvos. Tik beviltiškai guli ant lubų ir ieškai garso trupinių. Susišluoji juos blakstienomis ir viskas. Daugiau nieko nebelieka. Ir Staiga visko pasidaro per mažai. Ta tuštuma užpilto kūną ir užgula ausis, akis. Užima kvapą. Ir pradedi šaukti. JIE žino, kad reikia tylėti, bet tuštuma spaudžia, ir vienintelis šūktelėjimas išsklinda po visą tamsą. Ši bando užslopinti šūksnį, bet per vėlai. JIE taip pat nebegali tylėti. Ir tada tamsa sprogsta. Apakindama savo garsu. Šis klyksmas pramuša viską. Lubos ant kurių tupi žmonės subyra. Milijonas drugelių pakelia sparnus. Su jais ir žmonės. Jie kyla į žemės dugną. Artyn prie nematomų žvaigždžių, tik vėjas pakyla ir nubloškia žmones į medžius. Ten jie gulasi į savo lizdus ir apsikloja pagalvėmis. Ten jie užmiega… Iki kitos tamsos… Iki kito šūksnio…

Prastos nuotaikos padarinys. Šitas padaras (Kuris pagal viską turėtu būti dvasia) išlaisvina sielas iš jau mirusių kūnų. (Vis kažkokia paskirtis, o ne tupėjimas popieriuje be jokio darbo)

Kitos naujienos:

Net nežinodama pabėgau iš pamokos (DX). Visa mano klasė net nežinodami, kad pabėgo iš pamokos, pabėgo iš pamokos.
Mums jau dvi savaites nebuvo darbų mokytojos.Ateinam trečią savaitę. Pasirodo mokytojos vis dar nėra. Visi išeinam, kas namo, kas į valgyklą, bet išeinam.
Auklėtojos pamoka: Sužinom, kad turėjo ateiti kitas mokytojas jos pavaduoti. >.<

Rodyk draugams

Daug kačiukai 2

Dabar jau tikrai daug kačiukai. Bus galima lengvai atskirti, kuriuos aš tingėjau piešti, o prie kurių praleidau daugiau laiko… Beje, labiausiai pykstu ant savęs, kad paišiau kažkokias kvadratines iškraipaliotas letenas. *eina mokintis piešti letenas*

Skaityti toliau »

Rodyk draugams

One day humans will nuke themselves

… And then dragons will rule!
(Ir štai 4 drakoniukai zodiakiukai)

Avinas

Jautis

Dvyniai

Vėžys

Rodyk draugams

Zombis miega

Vat taip. Zombis miega ir turbūt miegos dar ilgai. Gal parašysiu, kai būsiu nupaišiusi visus 12 drakoniukų zodiako ženklų.

Labanakt.

Rodyk draugams

Naikintojai

Tai ką papasakosiu, tikrai įvyko, bet turbūt jus manimi  nepatikėsite…

Tą dieną mes dar nežinojome, koks mūsų laukia baisus įvykis. Ramiausiai vaikščiojome ir džiaugėmės gražia saulėta diena. Tik staiga pasigirdo triukšmas, mūsų miestus ėmė griauti milžiniškos metalinės mašinos. Galingi milžinai užpuolė mūsų kraštą. Jie ardė visas gyvenvietes ir vogė maistą. Tūkstančiai žuvo per juos. Netgi stipriausieji negalėjo atsilaikyti prieš jų triukšmingą mašiną ir pačius naikintojus. Iki vakaro jie sunaikino beveik visą mūsų gyvenvietę. Likę gyvi slėpėsi giliai tuneliuose, kur, mes bent jau tikimės, negali prasiskverbti jokie naikintojai.
___________________________________________________________________________________________________

Spėju, kad nepatikėjote…  Bet jūs nežinote kitos šios istorijos pusės, kurią pasakoja patys naikintojai…

tądien mes puikiai žinojome, ką mums teks veikti. Šilta rudens saulė švietė danguje, kuriame tingiai plaukė vos keli debesėliai. Tokią diną tik ilsėtis, tačiau štai pasigirsta traktoriaus garas. Mes atsidūstame ir einame rinkti bulvių…

(Ruošiausi kurti istoriją (tiesa, ne apie bulviakasį XD), bet patingėjau, tai tik paveiksliuką

Rodyk draugams

Linkiu…

…laimės ir sveikatos,
Pomidorų prie arbatos,
Varlės koją patampyti,
O patampius ją praryti.

Gaila, kad šiandien apsiniaukusi.

Rodyk draugams

Pargrįžau

Pirma pas mane buvo pusseserė, pakui tingėjau, paskui aš buvau kaime, dabar grįžau  (vistiek tingiu). Tai tiek norėjau pasirodyti kad nenumiriau. Pažadėtąj įrašą parašysiu kada kitą kart, o dabar įdėsiu porą mano naujoviškų piešimo bandymų.

(paukščiokas)

(Keistuoliškas sparnius)

(irgi sparnius)

(raudonas drakonas (Geras, rimuojasi)

(O dėl šito aš vis dar abėjoju, bet čia turbūt irgi drakonius)

Rodyk draugams