Tai va. Kartą, seniai paprašiau mamos papasakoti kokią pasaką šiuolaikiškai. Prisimenu, kad tada man ta pasaka atrodė labai kvaila, o dabar parašiau kiek prisimenu, ir truputi prikūriau, tai gavosi kone šiuolaikinė animacija… tik neanimuota.


Naujoji  raudonkepuraitėKartą gyveno mergaitė kuri rūkė cigaretes pavadinimu “redhat” todėl ją praminė raudonkepuraite. Jos tėvai, kurie užima aukštas pozicijas jau ne pirmą kartą raudonkepuraitei atsiuntė SMS‘ą „nueik pas senelę“. Tiesa, toji „senelė“ tai tik mafijos bosės slapyvardis, o ji pati visai tai šeimai ne giminė.
Raudonkepuraitė dar kartą išpūtė dūmą tada sėdo ant motociklo ir ir nulėkė visu greičiu pagrindiniu keliu. Netrukus pasuko į nuošalesnę gatvelę, kurios gale gyveno „senelė“. Tik staiga jaunėlei kelią pastojo žinomos gaujos vadeiva - „vilkas“.
  - Važiuok tuo keliu, raudonkepuraite, – parodė jis į apylanką – ten yra krautuvėlė, galėsi nusipirkti „redhat“ ir ginklų, kurių girdėjau tavo draugams reika.
Turbūt ji nebūtu pasukusi tuo keliu, bet prisiminė kad jos pamėgtos cigaretės baigiasi. Raudonkepuraitė nudūmė parduotuvės link, o tuo metu „vilkas“ nutykino prie „senelės“ apartamentų ir davė gaujos nariams ženklą…
Tuo metu raudonkepuraitė nešėsi iš parduotuvės ne tik pakelį „redhat“, bet ir kelis ginklus bei naują vogtą mobilujį telefoną, nes pasirodo šios parduotuvės savininkas buvo geras jos tėvų draugas. Kai galų gale ji nusigavo prie „senelės“ apartamentų, ją pasitiko ne kas kitas kaip „vilkas“. Pasirodo jis norėjo tapti nauja mafijos galva, tad užpuolė „senelę“ ir vienintelį žomgų kuris gali suprasti kais įvyko – raudonkepuraitę. Tačiau šioji buvo gudri, greit sumaigė kelis telefono mygtukus ir netrukus ten susirinko krūva policinikų kuriems „senelė“ nuolat sumoka neblogą kyšį. Aišku, vilkas buvo sugautas, Paketas kuriame buvo žino kas (na tiksliau raudonkepuraitės tėvai ir „senelė“ žino kas), o raudonkepuraitė surengė nerealų tūsą.


the end


P.S. gaminu suši, parodysiu kas gausis kai pagaminsiu.
P.P.S. sorry sušio vaizdelio nebus. nefotogeniškas gavosi, o šiaip iš skonio primena košę su žuvim ir jūros kopūstais ar kažkokiais ten dumbliais. (nepatinka man jūros kopūstai ar kažkokie ten dumbliai) .

Rodyk draugams