Atsiprašau, atsiprašau.
Aš vėl kaip amžinai dingusi.
Net negaliu pasiteisinti, kad dėl mokslų, nes nemėgstu meluoti.
Prisipažįstu. esu sausainius ir šokoladą valganti, pasaulį ignoruojanti tinginiūkštė.
*pasislepia už lovos, pasistato priešais save mr. face, kad niekas nė nebandytu ieškoti ir supuojasi*
Bet Nuostabioji katė ant palangės seniai seniai (Maždaug prieš mėnesį ._.) mane apdovanojo už baibokiukus ir aš jai nuoširdžiai dėkinga.

Bet už tai įtraukė mane į žaidimą ir sudiktavo taisykles:

- Gavęs apdovanojimą išduoda, iš ko jį gavo;

- Parašo 7 dalykus apie save;

- Išrenka tuos, kam perduos titulą;

- Jiems praneša gerą žinią.

Kadangi žaidimas atrodo smagus, tai pažiūrėkim kas gaunasi:

1. Pastaruoju metu taip “pasinešiau” ant Amnesia: the dark descent, kad niekaip nuo to kabliuko neatkibau, ir tik per plauką susilaikau, kad neimčiau amnezijiškus juokelius skaldyti mokykloj. Iiiiiiir vis dar neatsikabinau nuo “Warrior cats”.

2. Ne itin mėgstu kai pažįstami žmonės mane pralenkia srityse, kurios man pačiai labiausiai sekasi. (Ne itin mėgstu dažniausiai reiškia didelius nervus, nors kartais visai smagu būna).

3.  Veiksmingiausi būdai sugadinti man dieną - ateiti pas mane, čiupinėti mano daiktus ir padėti juos ne į vietą (Nors jie šiaip ar anaip niekad vietoj nebūna), arba atvesti kokį mažą besiseiliojantį viską bečiupinėjanti ir kramsnojantį vaiką ir palikti man jį prižiūrėti.

4. Turiu apie 45-55 sąsiuvinius pilnus sketch’inio tipo komiksų kuriuos pradėjau piešti gal 3 klasėj (jei ne seniau) ir dar tebepiešiu.

5. Seniau rašydavau eilėraščius. Dabar nebesukuriu doro eilėraščio, bet galiu visą istoriją surimuot be didelio vargo. (beje, esu žiauriai išranki eilėraščiams. Sunku atrasti tokį kuris man patiktu)

6. Mano mėgstamiausias vaisius - obuolys. Ir niekas kitas. Nesu valgiusi skanesnio vaisaus už gerą prinokusį lietuvišką obuolį.

7. Kol neprisėdu prie kompiuterio, manęs jis visai netraukia, bet jeigu tik prisėdu, nebeižinau kaip nuo jo atsikrapštyti.

Iiiiiiiiiir… Dabar pabūsiu kiaulė. Skaitau galybę blogų, bet ne itin dažnai komentuoju. Ir Kiekvienas iš jų vertas apdovanojimų. Išvis, visoj blogo bendruomenėj jei ne pats blogas vertas apdovanojimų, tai dažniausiai bent vienas ar keli įrašai tikrai verti aukso medalių… Ar bent sidabro blogiausiu atveju. Negaliu paimti ir tituluoti kažko kažkuo.
Tai va.

Dabar visi kas šitą perskaitėt eikit pasididžiuoti savo blog’ais ir mano nematomais apdovanojimais.

Dangaus katukas jums liepė.

Patiko (0)

Rodyk draugams