BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie tingulį ir chemiją

Pasinešiau paišalioti cheminius babaušimentus.
Patingėjau skenuoti.
Jeigu dabar taip suprasčiau pačią chemiją tiek, kiek pripaišalioju tų elementų,

Rodyk draugams

mokykla su fonu

Pasiskųsčiau, kad per mokyklą neturiu laiko ir ji mane labai vargina ir kad norėčiau grįžti į praeitį, nes dabar esu panikoj, nes nežinau kokias pamokas rinktis vienuoliktai klasei (Daaaam. man tik biologija ir anglu tesiseka dorai.), bet paprasčiausia neturiu laiko ir esu panikoj.

Še jums biški strikerių klijuojančių foną:

(Kodėl tas geltonas neturi akiųųų D: ?)

Rodyk draugams

Neįspūdingas sugrįžimas

O aštunkoji (klaida tyčinė) mieliausias.
Nerašiau blog’e jau bala žino kiek.
Reikėtu pradėti vėl kartais ką nors parašyti.
Kol kas nulis minčių, bet jaučiu pamatysit ir daugiau “Daug kačiukai” ir dar visokių nesąmonių.

Ryt, jei spėsiu, papasakosiu kaip sekėsi per tą laiką kol manęs nebuvo blog’e, įmesiu porą paveiksliukų ir turbūt teks gerokai paskaitinėti kitų žmonių blogus, kad galėčiau grįžti į internetines vėžes.

Bet kaip matote mokslai sukramto nemažai laiko ir man, ir katinėliui vardu Žvynas, taigi nežinia ar dažni bus mano apsilankymai.

Beje, blogo išvaizdą pakeičiau nes… nežinau, pavargau nuo vienodumo. Spėju, kad vėliau gražinsiu ankstesnę, bet kol kas gyvesniu su šia.

Rodyk draugams

Aš nesu, tu nesi, jis ji nesa

Čia esu, čia nesu. Užsukau, parašysiu įrašą ir vėl pradingsiu. Be reikalo, be priežasties. Tiesiog pradingsiu.

Štai keli mano piešinėliai:

(Visi juodi ploteliai spalviinti juodu tušinuku.l net ir tas juodas didelis “Dnagaus” gabalas Užtruko maždaug savaitę kol baigiau >.<)

(Jauni Vaflis (Sparnuotasis šunelis) ir Narkotikas (Strikeris (Tariasi taip kaip rašosi (Taip, išradau naują rūšį XD)

Na štai.
Beje. Atrodo susitvarkiau pagrindinius reikalus su gimnazija (Kodėl aš nėjau iškart į pirmą klasę. Neeee-eee turėjau laukti tuos metus ir užsimanyti eiti į gimnazijos antrą klasę). Liko tik ateiti vasaros pabaigoj, kad sužinočiau į katrą klasę pateksiu ir viską… Anyway. Visai nesidžiaugiu… Visai.

Rodyk draugams

Tingumo viršūnė.

Tingiu. Taškas.

Rodyk draugams

Daug kačiukai

Pastaruoju metu man teko piešti daug kačiukų. Paprastai man labai patinka juos piešti, bet dabar taip pavargau, nuo jų, kad pasiėmiau mėnesį atostogų. Va truputis iš tų visų kačiukų

Paint - Vos neužsimušau su permatoma kate.

Na o toliau bus smagioji twisted brush open studios…
Skaityti toliau »

Rodyk draugams

Litas


(Per imageshak nesirašo “ū”raidė)

Rodyk draugams

Kaip sukurti istoriją?

Pamoka numeris 1. (Jei kartais atsirastu pamoka numeris 2 ar 3.)

1. Knygoje surandate pratimą (Arba laukiate kol mokytoja(s) padiktuos ką nors) kur duoti atskiri  žodžiai, ne tekstas, ne sakiniai, bet šiaip žodžiai.

2 Iš jų kuriate istoriją. (t.y. pavartokite juos eiliškumo tvarka istorijoje)

Pvz.:
Žodžiai: Žingsnį, aukštyn, pelenų, samanomis, mažučių, apšalusio, žiūri, taką, malūnas.

Žengiu dar vieną žingsnį ir pagaliau užlipu aukštyn į kalvą. Prieš mano akis stūkso nemaža pelenų krūva. Pereinu samanomis apaugusį žemės plotą ir pasilenkiu prie pelenų.  Dar matau kaip mažučių  miško dvasių veideliai nuliūsta.  Priekį nebestovės to balto, tarsi apšalusio pastato siluetas. Tiesiog matau, kaip dvaselės dar žiūri į taką ir laukia, kol malūnas vėl įgaus gyvybės. Bet jau per vėlu. Žinau, kad visos miško mistinės būtybės pasitraukė, daugiu jos niekada nebepasirodys žmogui.

Na va. turime gabalą istorijos. Kas įvyko prieš atsirandant pelenams ir dingstant malūnui palieku sugalvoti jums. Jei kam kils gerų minčių, būtinai jomis pasidalinkite.

Rodyk draugams

neatostogos

1. Atvažiuoja puseserė.
2. Ji norės sėdėti prie kompiuterio.
3. Niekas jai neleis sėdėti prie jo kiaurą parą.
4. Jei neleis jai - neleis ir man.
5. ~1 valanda prie kompiuterio =  No normal boging

Nors… pastaruoju metu vistiek niekas neateina į galvą (Bet kai negalėsiu prisėsti pri kompiuterio tikrai ateis).

Viskas prasideda nuo sekmadienio. Tai va, gal po jos apsilankimo parašysiu įrašą napie anti ban… žodžiu, nebūtina žinoti.

Have fun (I wont)

Rodyk draugams

To all haters

Kartais pasitaiko nuostabių dienų. Taip būna tada, kai perskaitau kokio(s) nors Dunduko(ės) nervų protrūkį.
Atrodo nieko čia linksmo, bet įsivaizduokit: skaitai kaipžmogus išdeda tavę į šuns dienas, kas antras žodis - keiksmažodis, kas trečias - bet koks įžedžiantis daiktavadis, būtinai turi būti pasakyta, kad esi DIDŽIAUSIA(S) *pyyyyyyyyyypt* !
Dabar įsivaizduokit, kad tą patį tekstą jums parašo/pasako normalus, nors kažkiektai protingas žmogus. (nežianu kaip jums, bet man neišėjo)
Tai va, sėdžiu skaitau tokius nervų protrūkius, ir meldžiu mintyse, kad internetinių tinklapių/blog’ų savininkai tokias nesamones dažniau paviešintu.

Duosiu patarimą, jei norit rimtai pasakyt, kad Blog’as/tinklapis užnisa iki kaulų smegenų ir didesnio *pyyyyyyyyyyyyyyyyyypt* nesat gyvenime matę, tai bent jau protingai tą pasakykit/parašykit.
Jei rimčiau, aš tokių baibokų dar negavau (nieko, kada nors ir aš turėsiu nuosavą dienos skadirintuvą), bet iš 7-mečių vaikų (ir vyresnių)  tenka išgirsti panašias nesąmones, nesvarbu ar man adresuotos jos ar ne.
pvz: Aš ir viena mano pažįstama ename iš dailės. Kažkokie vaikai (na nuo 9 iki 12 metų) spardo kamuolį. kamuolys nurieda link mūsų.
  - Sustabdykit kamuolį! - šūktli vienas iš žaidėjų.
Pažįstama kaip visada šnekėjo telefonu (ne plepėjo, o šnekėjo, kažką planavo apie ekskursiją ar panšiai… o gal ir ne) ir matyt neišgirdusi paspyrė kamuolį atgal. Ir prasidėjo…
  - TU *pyyyyyypt* KAMUOLIO NEMOKI SULAIKYT *pyyypt* *pyyyypt* EIK *pyyyyyypt* *pyyyyypt* TU! (paskui maždaug tą patį kartojo).

Pamasčiau, kad dabartinis vaikų žodynas, kažkiektai… na nežinau… Šiek tiek norėjosi pamurdyti tokio galvą į žemę, bet nedaug. Ir tikrai tas mažius neatrodė protingas.
Tokie nekentėjai niekada neatrodo protingai. Protingai atrodo nekentėjai, kurie viską išdėsto (o ne išrėka) žmonių (o ne ką-aš-žinau-kokių-visiškų-durnių) kalba.

 (Kaip jau sakiau, rėkt visai nebūtina, nesvarbu ar kompiuteryje, ar realybėje)

Šitas  atitiko mano temą (ir prajuokino) (Anglų kalba būtina)

Rodyk draugams