Puodelis minučių

Tai štai.

Jau kažkada minėjau, kad pereinu į gimnaziją. Perėjau ir… Toliau nesidžiaugiu. Tiesa pasisekė, su buvusių klasiokių pagalba, pakliūti į klasę kur beveik visi žmonės pažįstami nors kiek, tačiau toliau nelabai tėra kuo džiaugtis. Nebent pavadinimu dar. Gabijos gimnazija - Ugnies deivės gimnazija. Nors man, kaip ne tokiai jau ir ugningai asmenybei, daug labiau tiktu Pavasario vidurinė, nes… nežinau. Ne taip ugninga.

Ir štai ką pasakysiu apie pamokas:
Dailės pamoka - milijoną kartų nuobodesnė, negu vidurinėj buvo.
Lietuvių pamoka -maždaug tas pats kaip ir buvo. mokytoja gera, dėsto gerai, vertina griežtai. Žodžiu gera pamoka, jei nepamiršti namų darbų padaryti.
Matematika - Košmaras. Mokytojos balsas eina per smegenis, ji neleidžian et uždavinio vieno perskaityti susikaupus - būtinai turi ką nors pasakyti, kol dar net neįpusėju (o aš skaitau tikrai ne lėtai). Uždavinius spręsti reikia greitai kaip mūsų klasės genijai (Yra tokie du ar trys vunderkindai). O šaukti sugeba kaip niekas kitas. Pasiilgau senosios matematikos TT.TT
Technologijos - Man gerai, kol negaminam valgyti.
muzika - Gera mokytoj ir pamoka nebloga, tik kad didelė dalis klasės nemoka užsičiaupti, net kai nedainuojam.
Kūno kultūra. - Totalus ir visiškas nuprotėjimas. Aš niekad nebuvau fiziškai stipri ar ką nors, bet labai jau lengvutė ta kūno kultūra. Žinau kad Pavasario vidurinė - sportinė mokykla, ir viską, bet tikrai tikrai tikrai tikrai nuvylė mane šioje vietoje. Be to kai šilta negalėsim bėgioti ratų aplink kalnelius ir tvenkinėlį. Štai ir nuplaukia mano mėgstamiausios kūno kultūros pamokos.
chemija - Viena pamoka dėl kurios aš džiaugiuosi neišpasakytai. Pamoka tai nuostabi. Atėjau kaip dundukė, nes chemija mums buvo neišaiškina visai. Dabar šį bei tą suvokiu kai kažką naujo mokomės, bet senuose dalykuose vis tiek nesigaudau, nes nekartojom TT.TT
Informatika - kaip nieko nesimokėme, taip nieko ir nesimokome. O gaila.
Etika - … (Man dar reikia ką nors sakyti?)
Rusų - Nematau didelio skirtumo. Gana neblogai mokomės, plius tenka rimtai žiūrėti į žodžų mokymasį. YAY.
Fizika - Išdėsto gerai, bet nuobodoka. man Labiau patiko Pavasary, ten išdėstydavo ir gerai ir idomiai, ir uždavinius  buvom įpratę turbo greičiais spręsti.
Anglų kalba - Visad buvo lengva, dabar dar visai nulengvinta.
Istorija - Iš kurios visada būna klasės valandėlė. Atėjau ir visiškai nebemoku istorijos. Niekas nesiklauso, ką kalba mokytoja, o ji be to 40 minučių praplepa apie mūsų klasės reikalus (Auklėtoja, matot). Taigi iš naujų temų mokų gražų apvalų nuliuką.
Ekonomika - Visa pamoka yra tik “eee…” nes mokytojos toks kas antras žodis. Dar neįdomiau tas, kad istorijos mokiausi ir vidurinėje, ir čia, kai kiti, kas ėjo iškart į pirmą gimnazijos klasę tesimoko vienerius metus.
Geografija - Tiesiog neįdomios temos dabar. kitkuo neturiu kuo skųstis.
Biologija -YAY įdomi pamoka kuri, PAGALIAU dorai išdėstoma.

Plius klasė labai jau nesubrendusi. Bet gal jų nedarbes atidėsiu kitam kartui.

O dabar zodiakins drakoniukas Šiauliukas, uoj, Šauliukas:

Patiko (0)

Rodyk draugams