Šįryt pasižadinau pusę penkių, bet iškart nulūžau. Dar pamenu kad lygtais buvau pabudus ir dangus buvo toks raudonas raudonas, taip ir nesuprantu ar sapnavau ar ne.
O viso to esmė buvo išeiti pavarlioti, kol dar žmonija miega, deja tas faktas, kad nulūžau, labai man sukliudė, mat atsibudau tik apie septintą, o tada mama jau buvo atsikėlusi ir uždraudė išeiti iš namų. Girdi - pavojinga, sako - palauk kol prašvis biški.
laukiu laukiu, o kai prašvito ir visas noras išeiti dingo. Dangus apsiniaukęs, galva nuo neišsimiegojimo skauda, veikti ką nėra, miegas nebeima. Pasinervojau, pasinervojau, pasėdėjau prie kompo, teliko ir vėl kompo. padėjau klasiokei/kaimynei su namų darbu ir iki to laiko jau spėjo sutemti taigi išėjau į lauką.
Vis tiek buvo apsiniaukę, plius nesitikėjau šiaurinio vėjo, kuris gerokai ataušino mano neapsaugotą galvą (kol suvokiau kapišoną užsimesti). Apėjau kelias krautuves, radau draugei Kalėdinę dovaną, dabar reikia ieškoti dar kitai draugei.
Ryt planuoju didžiąją apsipirkimo dieną. Reikia nusipirkti atmintuką, dovaną draugei, dovaną kitai draugei, vokų, galbūt pašto ženklų, spalvoto popieriaus, dovaną pusseserei, dovaną vienam šuniui, dovaną kitam šuniui, dovanų katinams (Čia nebūtinai, nes išeičiau į bankrotą, nes katinų kaime gal 8), Dovaną pusbroliui… Na gerai, dovaną pusseserei ir pusbroliui galiu atidėti, kadangi dar nenusprendžiau ką pirkti.
Šiandien besėdėdama prie stalo sugalvojau blogo įrašą apie reklamas, ir atėjo mintis, kad jei popsinės dainos man nepatiko seniau, tai dabartinių kūrėjus neretai norisi įmūryti į sieną. *apverkia nupopsėjusias grupes*, nors nesakau kad visos dainos/grupės yra siaubas neišpasakytas, bet vis sunkiau ir sunkiau ryte įsijungus radiją išgirsti smagių dainų virtinę. Jeigu pasitaiko kokia viena kita geresnė, tai verta pasidžiaugti (Šiandien vos nenutrenkiau radijo nes išgirdau vieną dainą kuri man buvo įsiėdusi į smegenis ir kiaurai, o kitiems tai buvo hitų hitas, atrodo kvaila, bet kai pasitaiko tą pačią dainą per dieną išgirsti 3 - 4 kartus, jau darosi bloga)
Gal gale išsimaudžiau, namų darbų atidėliojimas mane atvijo prie kompo, nors turiu tik pusantro namų darbo.
Žodžiu, taip praėjo mano diena. O kaip praėjo jūsų?

P.S.
Kodėl aš pasiilgau kaimo:
1. pusseserė (Kurios nuotraukos tingiu ieškoti XD)

2. Žieminis Lakis (kuris būna ir vasarą, tiesiog žiemą neištepa drabužių purvu):

Na bent ir pagalvok koks atsitiktinumas - lietuviškai pavadintas už tai, kad daug lakė, o angliškai tai reikštu, kad jam turėtu sektis

3. Kačiukai (Šita vada dingusi, bet yra kita):


“Oh noes! mus paparacina!”

Patiko (0)

Rodyk draugams