Mano imuninė sistema dabar truputi užsiėmusi neaiškiu neperšalimo ir veikiausiai negripo virusu/dalyku. Valio, nes išsisukau keturioms iš penkių dienų iš mokyklos. Ir kartu bū. Per ryt… (Oba, jau taip vėlai. reiks eiti miegoti) ir šiandien reikės pasivyti klaselę, nes esu beveik garantuota, kad pirmadienį grįšiu į mokyklą, nebent susamokslaučiau ir pasišaldyčiau ar ką nors, bet nesinori, ir taip bjaurus kosulys kamuoja.
Ši savaitė buvo gan bjauri. Aš ir taip sunkiai užmiegu bet dabar muistydavausi po tris valandas ir ilgiau kol užmigdavau. Skaitymui (mano numeris du mėgstamiausiam užsiėmimu) neturėjau nė kokio noro nes kažko visai susikaupti nėjo. Vakar padėjo eiti, bet tik vakare. O piešimui (mano numeris VIENAS) užsiėmimui… Po galais. ne tas linksnis ir išvis neteisingai pradėjau rašyti. D:< O piešti irgi nesisekė. Visa fantazija nukurnėjo giliai į kriauklės dugną. Iš kur aš tą kriauklę ištraukiau?

Noriu miego…

Karšta…

turbūt vėl temperatūra sukilo (Cha, norėčiau. Taip nebebus. NEVEEEER. Nes vaistai kurie ją nuspardė, nuspardė ją taip, kad ji daugiau nebedrįs pakilti.)

Jaučiu geriau eisiu miegoti.
Mielai pridėčiau kokį paveiksliuką, bet nieko doro nenupiešiau per šį laiką.

Kai ką prisiminiau.
Pažiūrėjau linksmuosius Danielio nuotykius stebuklingųjų princesių pilies požemiuose ir nepožemiuose kur buvo žudomi žmonės, ir prisiveisė siaubingų pabaisų kurie nori užmušti Danielių.  Wyyyy :D
Jei rimčiau labai smagus “lets play”, kaip siaubo žaidimukui. Dėkui… (kaip jie ten vadinasi?) …Naratorei (teisingai?)… truputi daug keiksmažodžių, bet kai ponas veidas (Taip buvo pavadintas vienas iš basių pilies babaušių) bando pagauti tave ir padovanoti vieną nemokamą nužudymą, tai atleistina.

kas man primena:

Danielius gi tas gyvūnas panašus į stirnbriedį ._.
Nekreipkit dėmesio į nemiegantį ligotą žmogų.
Va jei įdomu:

Let’s Play Amnesia: The Dark Descent - Part 1

Nesidaro baisu iki kažkelintos dalies… gal 5 ar toliau.

Oba. radau seniau pieštą biški nelabai vykusį drakoniuką.
Enjoy:

Patiko (0)

Rodyk draugams