Sėdžiu ir mastau, kad mano vaikystėj (Kuri dar lyg ir nesibaigė, tai laikykim vaikyste amžių nuo kokių 6 iki 12 metų) viskas buvo geriau. O kuo geriau? Va kuo:

Ledais.
šakės su šakutėm kokius skanius ledus buvau radusi, dabar čiū baba. Gerai kad nors keturspalvis “Jokeris” atsirado, bet buvo dar viena, geresnė, jo versija. Vanilinis ledas su keturiuom vaisinėm juostelėm. Omnomnom…

Spanguolėm su cukrum.
Jos irgi padarė dingau. Buvau dar radus,  lygtai vasaros pradžioj, skanių spanguolyčių išvoliotų saldžiame cukruje ir uždarytų gražioje dėžutėje. Bet tokį stebuklą tik kartą per metus berasi, nes aš kol radau tas spanguoles praėjo irgi gal kokie metai… O radau jas kanceliarinių prekių parduotuvėje. Na ką, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, bet daugiau man to arklio niekas ir nebepakiša. O tokioj pat gražioj dėžutėj dabar gilių kava… O kava man ne prie širdies. (Aš ir taip turiu gebėjimą atsispirti miegui per visą naktį, jei reikia.)

vaikais.
Vardan didžiojo aštuonkojo ir visų jo čiuptuvėlių! ar visur vaikai taip iš… iš… (Nežinau kokį žodį pritaikyti D:)… Išnegerėjo? Einu iš mokyklos, ir girdžiu kaip kažkokie septymečiai pypliukai demonstruoja savo “rusų kalbos įgūdžius”. Arba geriau, nors pasakyk ką dabar kokiam pradinukui, palydės tave keiksmais, ir liks džiaugtis jei dar neapspjaus. Ir tik pabandyk sudrausminti. Tikra pekla užvirs. Na aišku sumurdyti tokį į sniegą būtu vienas malonumas, bet aš neturiu nei jėgų nei noro lakstyti paskui vieną iš tų mažių kol jį pagauni (Juolab kad labiau pasižymiu ištverme, o ne greičiu), o paskui dar sulaukti moralo iš kokio praeivio, kad vaikų skriausti negalima. Aš nesakau, kad VISI vaikai tokie, tiesiog problema tame, kad tokie kakos kurie šitaip elgiasi labiausiai ir krenta į akis.

Televizija.
Nes dabar turiu internetą ir prie jo sėdžiu kiauras dienas. Seniau mintinai žinojau ką ir kada ordo per Discover’į. Dabar net Mythbusters nebepažiūriu.
Kaip tai galėčiau nesėdėti prie kompo? Čia ne aš kalta, čia aplinka kalta >:C *bando tesintis* *nepaviyksta pasiteisinti* * nusivilia*

Žodžiu. Dėl to “Seniau viskas buvo geriau” požiūrio  jaučiuosi kaip bobutė.
Seniau aš buvau geresnė.

Beje, mano fursona (Kuri gyvavo dar daug metų prieš tai, kol sužinojau, kad tokie dalykai kaip fursonos egzistuoja XD) irgi pasikeitė. Kadangi aš ją naudoju savo doodle’škuose komiksiukuose, kurie glūdi paslėpti nuo pasaulio ir yra skirti tik man pažiūrėti kiek patobulėjau per nežinomą laiko tarpą (Nes nesirašiau datų >.<), tai jinai nuolat truputį keičiasi, bet esmė ta pati. Balta katė, rudi plaukai, mėlyna apranga, ir melsvo atspalvio akys.
Štai pavyzdys nupieštas prieš gimtadienį

(FAIL. mėnulis už nugaros, o šviesa krenta iš priekio XD)

Ir ji netrukus stebuklingai transformuosis į rudą šikšnosparnį X3 (Taip, man šikšnosparniai atrodo mieli, gražūs padarėliai. Tiesa norėčiau nors vieną gyvai pamatyti, kad galėčiau nedvejodama tai pasakyti)

*note: jinai galės pakeisti rankas į sparnus ir atvirkščiai. (Nes kažkodėl labai nenorėjau piešti kartu ir rankų ir sparnų. nežinau. Teisiog nenorėjau, ir likau visai patenkita šita dizaino versija.
*antras note: Man regis ji pamiršo kaip atgražinti sparną į rankos būvį.

Gerai, viskas. Baigiu savo burbėjimus ir kleckavones demonstruoti ir einu atostogauti n.n

Patiko (0)

Rodyk draugams